.

.

CARTAILOR столче Покритие за Ford Mondeo 2014 2015 СТП Кожни Седишта Покрива Црна Седиште Перница Покрие Поддржува Авто Заштитник Сива

CARTAILOR столче Покритие за Ford Mondeo 2014 2015 СТП Кожни Седишта Покрива Црна Седиште Перница Покрие Поддржува Авто Заштитник

DEN 14566.00
DEN 28560.00
-49 %

Износ
Во продавницата.


Забелешка
1. Ве молиме проверете кој модел е ист како вашиот автомобил внатрешна седишта,
тогаш ни остави порака додека местото цел.
2. Ако не сте, бидете сигурни, ве молиме да ги слика на вашиот автомобил седишта за нас,
ние ќе се провери и потврди пред да се произведуваат.
3.Ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате било какви прашања.
Благодарам многу.
Обичај столче покритие за Ford Mondeo 2015/2014/2013 стп кожни седишта опфаќа автомобил внатрешни додатоци
целосен сет покрие места црна бесплатен превозот од EMS, како и обично.
Материјал : Висина на Квалитетот на СТП Кожа & Сунѓерот & Не-плетени Три Композитни Слоеви.
Големина : Прилагодено столче покрие & одговара совршено .
Бруто Тежина : 5.0 килограми/set.
Превозот начин : Бесплатен Превозот од EMS, како и обично.
Декларација : There is 1 модел одговара за Ford Mondeo верзија автомобил места.
Ве молиме проверете дали оваа верзија е исто како вашата внатрешна автомобил места или не .Ви благодариме.
Постојат различни дизајн и боја во нашата продавница. Ве молиме изберете слободно, тогаш можете да не контактирате преку е-маил.
Известување : Поради камерата,осветлување,го следи и други причини различни ефекти што можете да ги видите на компјутер,
производ слики може да постои со производот добивате боја разлики, вистинските бои што
добиваат вистинска стоки ќе преовладува. Ви благодариме.
Верзијата на автомобил места што следат ,ве молиме проверете дали оваа верзија е исто како вашата внатрешна столче.
Одговара за Ford Mondeo 2013-2015 Година Верзија
Висина на квалитетот на три слоеви на композитен материјал(пријателски за животната средина материјал)
Висина на квалитетот leatherette & Висина на квалитетот на сунѓерот & Квалитет не-плетени
Примерокот покаже(само прикаже производи)

За производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина:
50cm
Објектот Ширина:
60cm
Mfg Серија Број:
обичај столче маска
Специјални Функции:
автомобил за заштита на седиште & за да го направи вашиот автомобил повеќе убави
Материјал Тип:
PU
Објектот Должина:
155cm
Објектот Тежина:
5.0kg
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10
Бренд Име:
CARTAILOR
Име:
целосен сет покрие седишта
Објектот нема:
JK-165
боја:
13 боја како на сликата
Материјал:
Квалитетот стп кожа & полиестер влакна
Функција:
погоден за четири сезона
функција 1:
пред & задните заврши столче опфаќа
Карактеристика 2:
декоративни перница покрива
функција 3:
внатрешни додатоци за автомобили
карактеристика 4:
столче заштитник
Автомобил Направи:
Одговара За Ford Mondeo 2013-2015 година автомобил

Слични предлози