.

.

Четири Сезони Општи столче Перници Автомобил Стил столче Покритие За BMW Ауди Хонда, Тојота Ford Сите Седан

Четири Сезони Општи столче Перници Автомобил Стил столче Покритие За BMW Ауди Хонда, Тојота Ford Сите Седан

DEN 524.00
DEN 671.52
-22 %

Износ
Во продавницата.

Answer : ___________________________ Note :
1, Ве Молиме Јасно
на продава цена $ 13.99 за 1pcs предната маска
на продава цена $ 23.99 за 1pcs задниот поклопец
на продава цена $ 48.99 за 1set( 1set=2 парчиња предната Маска+1pcs задниот капак)
2, материјал на перница е ИМИТИРА СВИЛА ТКАЕНИНИ, ние ги користиме на Животната средина материјал за да направи да се чувствувате подобро кога ќе ја користат
3,Ако оваа опција не е боја ви треба, ве молиме контактирајте со нас
4.Сите Автомобил модел Седан модел може да го користите!Ако ви требаат повеќе места маска(како што се : Highlander 7pcs седиште капак)ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви го продаде повеќе го опфаќа.
5.Задниот поклопец имаат 3pcs големина на :
S : 124-126cm
М : 132-135cm
L : 139-141cm
Ве молиме забелешка на вашиот автомобил модел на ред, ако не сте ни даде на вашиот автомобил модел,ние ќе ви испратиме задниот поклопец должина е Големина M (Задниот Поклопец Должина околу 132-135cm )

За производот

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина:
48cm
Објектот Тежина:
1.1kg
Применливи Сезона:
есен и зима
Mfg Серија Број:
столче маска
Материјал Тип:
Собираат Платно
Бренд Име:
Dingdian
Објектот Ширина:
52cm
сет парче:
3
Објектот Должина:
133cm
Специјални Функции:
со мазна, кул, дише, antistatic, шарени карактеристики
Автомобил Направи:
СИТЕ АВТОМОБИЛИ
Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Материјал Тип:
Напредни lint

Слични предлози