.

.

бесплатен превозот, за хонда фит 2015 led светилки drl дење работи светлина возење светлина врвен квалитет водоотпорен

бесплатен превозот, за хонда фит 2015 led светилки drl дење работи светлина возење светлина врвен квалитет водоотпорен

DEN 5153.00
DEN 5424.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


БЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

За производот

Температура На Боја:
не вклучувајте, со безжичен прекинувач
Објектот Тежина:
1.5kg
Специјални Функции:
со жолта боја се претвори светлина функција
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Fit-Година:
До 2015
Бренд Име:
smRKE
Хонда Модел:
Одговара
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Име На Модел:
за одговара џез 2015
Автомобил модел:
за хонда фит 2015
Wattage:
10
Автомобил Производител:
Тојота
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Тип На Објект:
Дење Работи Светла
Година:
До 2015

Слични предлози