.

.

SNCN Безбедноста при Авто LED Дневни Работи Светлина Автомобил Проектор Магла Светилка За Toyota Highlander 2009 - 2017,2-ВО-1 Функции

SNCN Безбедноста при Авто LED Дневни Работи Светлина Автомобил Проектор Магла Светилка За Toyota Highlander 2009 - 2017,2-ВО-1

DEN 3427.00
DEN 6720.00
-49 %

Износ
Во продавницата.


SNCN Безбедноста при Авто LED Дневни Работи Светлина Автомобил Проектор
Правец на ветер : Светилка За Toyota Highlander 2009 - 2017,2-ВО-1 Функции
Pls бидете сигурни дека овој тип се вклопи во вашиот автомобил пред цел, ако тоа не го знам,
pls контакт т тој продавачот за проверка,ви благодариме!
* Цената вклучува(лево + правото + контролер);
* Дневното ќе врз кога acc/палење го вклучите;
* На foglight ќе врз кога магла светилка вклучите,бел ден не ќе исклучен;

За производот

Тип На Објект:
Правец На Ветер
Материјал Тип:
Легура
Highlander-Година:
2011,2010,2009,2015,2012,2013,2014
Тојота Модел:
Highlander
Бренд Име:
sncn
Специјални Функции:
LED светилка за магла
Име На Модел:
За Toyota Highlander 2009-2017
Напон:
12V
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Објектот Тежина:
1kg
Гаранција:
12months
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Извор На Светлина:
LED

Слични предлози