.

.

За Dodge Патување JC 2009-2011 3in1 Белата Ангел Очи светилки drl Жолта Сигнал Светлина H11 Халоген / Xenon E13 Светла за Магла Проектор Леќа

За Dodge Патување JC 2009-2011 3in1 Белата Ангел Очи светилки drl Жолта Сигнал Светлина H11 Халоген / Xenon E13 Светла за Магла

DEN 7194.72

Износ
Во продавницата.

2 : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа. Ако тоа е нашиот проблем,ние ќе рефундирање на пари за вас. Гаранција 1 : Што ќе се обезбеди една година гаранција. Плаќање Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ние ќе ја испрати на производи за да можете веднаш по извршената уплата во рок од 2-5days. Повратни информации 1 : Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2 : Со цел да се продолжи услугата време, кога автомобилот светилка е инсталиран. Ве молиме имајте на ум дека помеѓу интерфејсот и интерфејс со водоотпорен третман.Повеќе од една година, доколку постои квалитетот проблем, може да се купи други додатоци од нашата продавница. 2 : Објект се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната или e Packet;Стигнат до најголемиот број на земји во 20-35 работни дена . 2 : ве Молиме e-mail на нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање било dispure на сајтот. само екстра долари 10. 3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не го примите производи во 45 дена .
Автомобил Стил 3-во-1 Белата Ангел Очи светилки drl Дење Работи Светла Жолта Сигнал Светлина H11 Халоген / Xenon E13 Светла за Магла Проектор Леќа
За Dodge Патување JC 2009-2011
Појавување На Автомобил Модел Шоу
Автомобил LED Ангел Очи светилки drl Халоген / Xenon Магла Светилка Светла за Dodge Патување 2009 2010 2011 * Не само што е убава ангел очите на за-BMW-стил, но исто така, тоа е дење работи светла и може да помогне да се спречи 58% од несреќи. и врски, Посебно Внимание да Автомобил Светла : 1 : Магла Светилка доаѓа од по-пазар. Пакет се Вклучени : Suite На : Халоген Светилки Комплет 2x Проектор Леќа (E13 сертификација) 2x Магла Светлина Браник Опфаќа (Собраа) 2x Магла Светлина (55w H11 Халоген Светилки Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи (Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи светилки drl Возачот 1x Ангел Очи светилки drl Жица Suite Б : Xenon Светилки Комплет 2x Проектор Леќа (E13 сертификација) 2x Магла Светлина Браник Опфаќа (Собраа) 2x Магла Светлина (35w H11 Xenon Светилки и Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи (Пре-инсталиран) 2x LED Ангел Очи светилки drl Возачот 2x Xenon Баласт 1x Ангел Очи светилки drl Жица Ако вашата оригинална автомобил не магла Светилка. Испорака Детали 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи нарачка. 2 : Сите производи, пред пратката, сите преку нашите КК тим тест . Ние ги охрабруваме да ги споделат фотографии на инсталацијата на повеќе луѓе.

За производот

Емитуваат Боја:
Халоген Светилки Колекции, Xenon Светилки Колекции
Температура На Боја:
4300K, 6000K
Патување-Година:
2010,2011,2009
За Возило Брендови/Модел:
Dodge
Име На Модел:
ЕЕ-A2048
Бренд Име:
eeMrke
Објектот Тежина:
1.8kg
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Материјал Тип:
ABS/ PC/ Легура
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
Бела светилки drl / Жолта Сигнал / Халоген Xenon Магла Светилка
Dodge Модел:
Патување
Надворешни Тестирање И Сертификација:
EMARK
Магла светилки Извор (Изборен):
Халоген / Xenon Светилки
Ангел Очи Во Боја (Изборен):
2in1 бела/жолта, виолетова, сина, црвена, мраз-сина, бела
Леќа:
Вклучува
Напон:
DC 12V
Тип На Сијалица:
H11
Автомобил модел:
За Dodge Патување JC 2009-2011

Слични предлози