.

.

LEADTOPS 2 Парчиња 45СМ ЛЕР Флексибилни LED светилки drl Со помош на Сигнал LED Цевка Светлина Бела Жолта Дење Работи Светлина Switch светилки drl CD

LEADTOPS 2 Парчиња 45СМ ЛЕР Флексибилни LED светилки drl Со помош на Сигнал LED Цевка Светлина Бела Жолта Дење Работи Светлина

DEN 399.00
DEN 554.40
-28 %

Износ
Во продавницата.


Пратката & Испорака
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 24 ЧАСА кога вашата исплата е расчисти со ЗАЧУВАМ. Всушност, вие не треба да се грижат за време limite
П : се Уште не пристигнале за 28 дена. Ние не сносиме никаква одговорност за било каква штета или труд кои се вклучени со инсталацијата на овој производ. Инструкции НЕ се опфатени со купување. Aliepxresss ќе НЕ ослободи плаќање до парцела одат до крај и некои еден знак парцела.Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.
Ние брод на сите наредби како "подарок" и да се справат пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот увоз доход. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест
Други Политики :
Можете да не контактирате без двоумење ако имате било какви прашања.
Флексибилни DRLs треба да се отвори Светла.
Мото Додатоци Автомобил Универзална светилки drl Флексибилни Боја Автомобил Led Светла Со Ладна Дење Работи Светлина Со Вртење 2 парчиња Спецификации :
Моќност : 6 W секоја лента
Влезен Напон : DC12 V
Материјал : Пластика и Гума
Температура на бојата : 6000 K-7000 K
Возилото Апликација : Универзална
Нето тежина : 250g
Должина : 45см
Живот : 500000 часа Пакет Вклучуваат : 2x 45см Флексибилни светилки drl Лента 2x connectiong кабли Неколку клипови и навртки
Ве молиме Љубезно Забелешка : Ако изберете Бела Боја, ние ќе ја испрати на бела боја светилки drl.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната,стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена. Ние ќе ви помогне да ги реши сите проблемот
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : ограничен временски период се случува да се стави крај, но јас се уште не ја прими пратката, што да правам?
A : Можете едноставно да оставите коментар во внатрешноста на цел и побара од нас да додадете повеќе денови .
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го со origianl пакет рок од 7 дена за замена или пари назад. Ние препорачуваме инсталирањето од страна на стручни раце. Нашите работни часа е AM9 : 00 - ЧАСОТ6 : 00(GMT+8 : 00)
Ве молиме ни e-mail пред openning спорот или остави негативни повратни информации.
Ние не се одговорни за данок на вашата земја
Начин На Плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука.
Ако не се добие парцела во 60 дена или 30 дена вашиот парцела не се движи, ве молиме оставете коментар внатрешноста на веб-страница
.
Ако објектот е неисправен по истекот на 30 дена ,Вие се уште можете да го испрати назад до нас.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да трае до 30 дена.

За производот

Емитуваат Боја:
Црвено додадете жолта светлина, Сина додадете жолта, Мраз сина, жолта, Розова додадете жолта, Бела додадете жолта, Мраз сина додадете жолта, Црвена светлина само, Бела светлина, само, Сина светлина само, Зелено светло само, Жолта светлина само, Зелена додадете жолта, Розова пак жолта
S7-Година:
2014
Име На Модел:
216 LED чип
Специјални Функции:
шарени
Тип На Објект:
Ден Светлина
Материјал Тип:
Алуминиум
Напон:
12V/24V
Објектот Тежина:
0.11kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
LEADTOPS
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Audi Модел:
S7
Објектот Дијаметар:
45cm
Wattage:
10W
Ксенон Светлина Модел:
Светилки drl
Напон:
12V
Стилот 1:
Мотоцикл/Додатоци
Стил 2:
Универзална
Стилот 3:
Флексибилен
Стилот 4:
Дење Работи Светлина

Слични предлози