.

.

Автомобил Стил LED Опашка Светилка за Мицубиши Lancer Опашка Светла за Lancer Задни светла светилки drl+Пак Сигнал+Кочница+Обратна LED светло

Автомобил Стил LED Опашка Светилка за Мицубиши Lancer Опашка Светла за Lancer Задни светла светилки drl+Пак Сигнал+Кочница+Обратна

DEN 12804.00
DEN 14386.56
-11 %

Износ
Во продавницата.


Опис На Производот :
Вклучувајќи :
Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат :
Производ : LED Taillights
големина : Оригинална големина 1-1
Функција : Задните Трупот Светилка светилки drl+Пак Сигнал+Обратна+Магла+Кочница
паркинг светлина
употреба : plug and play
Количина : 1 Постави Целосна Парчиња
Гаранција : 12 месеци
Боја : Пушат или Црвени
Забелешки :
1, За царина . Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме контактирајте со продавачот.
2, во Врска со квалитетот на производот .ние само го продаде најдобрите производи на пазарот. Ефикасно да се избегне поправка
3, За инсталација-совршени за инсталација. Лесен, удобен. За инсталација имате прашања, ве молиме контактирајте со нас. Уживајте во вашата шопинг . Ви благодариме
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како вашиот автомобил модел , превозот начин итн.
По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата.
Кога не знаете како да го користите тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош.
Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации

За производот

боја:
Црвена, Црна
Материјал Тип:
LED
Lancer-Година:
2014,2011,2015,2009,2010,2012,2013
Објектот Дијаметар:
2inch
Мицубиши Модел:
Lancer
Име На Модел:
taillights
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
led задни светла
Бренд Име:
H
Објектот Тежина:
12kg
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Година:
2009-2015
Извор На Светлина:
LED

Слични предлози