.

.

1Pair Автомобил LED број Табличка Светлина 12V Бела SMD LED canbus крушка светилка Автомобил Стајлинг За BMW 7Series E65 E66 додатоци

1Pair Автомобил LED број Табличка Светлина 12V Бела SMD LED canbus крушка светилка Автомобил Стајлинг За BMW 7Series E65 E66

DEN 601.00
DEN 859.20
-30 %

Износ
Во продавницата.


1 Pair Автомобил LED број Табличка Светлина 12 V Бела SMD LED canbus крушка светилка Автомобил Стајлинг За BMW 7 Series E65 E66 додатоци
Опис На Производот :
Спецификација : LED type : 3528 SMD LED кол : 18pieces *2 светла боја : Бела Светлина, боја : 6000-6500 K Lumens : 126 LM *2 Напон : 12-30 V Школка во боја : Црна Школка материјал : Висока густина инженеринг пластика животниот век : Повеќе од 50.000 часа Карактеристики : Тој има еден пар висока моќност грешка слободни LED табличка светла. Секој табличка светлина е опремен со 18pcs 3528 SMD LED, за производство на супер светлина. Ниска потрошувачка на енергија, висока ефикасност и заштеда на енергија. Директна инсталација, без жици или измена, само plug and play. Без оштетување на оригиналниот домување. Не obc грешка на сите апликација модели. Примена :
За БМВ 7-Серија E65 E66 2006-2008 Пакет се Вклучени :
2 x LED Табличка Светла
Производ Слики :
Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST.
За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина.
Ве молиме не мешајте разликата помеѓу превозот цена и царина, и не остави негативни повратни информации за причината на царина. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
PS : Русија, САД, АУ без царина.
Гаранција & Гаранција
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас да ни се прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

За производот

Емитуваат Боја:
Бела
745i-Година:
2005,2004,2002,2003
Материјал Тип:
Висока густина инженеринг пластика
Тип На Објект:
Табличка Светла
Леќа:
Не Се Вклучени
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Специјални Функции:
ОЕМ
Автомобил модел:
За BMW 7Series E65 E66
Бренд Име:
Atreus
Извор На Светлина:
LED
Име На Модел:
A-PZD-010
Напон:
12V
Година:
2016 година
Објектот Дијаметар:
3inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Лер Зрак Тип:
место
BMW Модел:
745i
Lumens:
126LM

Слични предлози