.

.

Автомобил Стајлинг За Hyundai Sonata 9 светлата собранието За Sonata 9 LED глава светилка Ангел око led светилки drl светлина H7 со криеше комплет 2 парчиња.

Автомобил Стајлинг За Hyundai Sonata 9 светлата собранието За Sonata 9 LED глава светилка Ангел око led светилки drl светлина

DEN 26700.00
DEN 30000.00
-11 %

Износ
Во продавницата.


Опис На Производот :
Вклучувајќи :
Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат :
2 x Придушници
2 x КРИЕШЕ светилки
2 x LED светилки drl
2 x КРИЕШЕ bifocal проектор леќа
2× LED пак светлина
2 x црното домување
Сите потребни се подигнат (За Plug and Play инсталација)
Забелешки :
1, За царина . Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме контактирајте со продавачот.
2, во Врска со квалитетот на производот .ние само го продаде најдобрите производи на пазарот. Ефикасно да се избегне поправка
3, За инсталација-совршени за инсталација. Лесен, удобен. За инсталација имате прашања, ве молиме контактирајте со нас. Уживајте во вашата шопинг . Ви благодариме
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како вашиот автомобил модел , превозот начин итн.
По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата.
Кога не знаете како да го користите тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош.
Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации

За производот

Емитуваат Боја:
4300K Бела Жолта, 6000K Ладна Бела, 8000K Бела Сина
Температура На Боја:
4300K, 5000K, 6000K, 8000K
Wattage:
35W, 55W
Hyundai Модел:
Sonata
Објектот Тежина:
12kg
Sonata-Година:
До 2015
Специјални Функции:
се криеше комплет
Објектот Дијаметар:
2inch
Име На Модел:
Фарови
Тип На Објект:
Светлата Собрание
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Напон:
12V
Бренд Име:
H
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
LED,XENON
Година:
До 2015-
Напон:
12

Слични предлози