.

.

Бесплатен превозот !12V 6000k LED светилки drl Дење работи светлина случај за Субару XV 2017 магла светилка рамка Магла светлина

Бесплатен превозот !12V 6000k LED светилки drl Дење работи светлина случај за Субару XV 2017 магла светилка рамка Магла

DEN 3802.00
DEN 4224.00
-10 %

Износ
Во продавницата.


Детали За Производот :
LED светилки drl Дење работи светлина случај за Субару XV 2016 2017
Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за Контрола
На Дознака :
Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми.
Ние ја цениме вашата поддршка
Напомена :
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начин
tem Функција, Посебни Барања, итн.
По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин. Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата. Кога ќе не't знае како да го искористи тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош.
Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации
Благодарение толку многу за вашата цел!

За производот

Специјални Функции:
работи светла
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Ден Светлина
Објектот Дијаметар:
40inch
Модел На Субару:
XV
Бренд Име:
АВТО НАЧИН
Име На Модел:
Субару XV
За Возило Брендови/Модел:
Субару
Објектот Тежина:
0.8kg
Леќа:
Не Се Вклучени
Lumens:
2600lm
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
LED
Година:
2016 2017
Тип На Објект:
Дење Работи Светла

Слични предлози