.

.

Headlamp за Миење Лево Светлата Чистење, Миење Млазницата Пумпа за Audi A4 B9 2015 - 8KD955101 8KD 955 101

Headlamp за Миење Лево Светлата Чистење, Миење Млазницата Пумпа за Audi A4 B9 2015 - 8KD955101 8KD 955 101

DEN 1043.00
DEN 1097.28
-5 %

Износ
Во продавницата.


ПОВЕЌЕ ОБЈЕКТ СПЕЦИФИКИТЕ
Производителот Дел Број :
8 KD955101
Другиот Дел Број :
8 KD 955 101, 8 KD-955-101
Апликации : За Audi A4 B9 2015-
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Дел Материјал : Пластика
Состојба За : -акции, Бренд-нови, не се Користи, Неоштетени
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
ПРОИЗВОД СПЕЦИФИКИТЕ

За производот

За Возило Брендови/Модел:
Audi
Audi Модел:
A4
A4-Година:
До 2015
Бренд Име:
РЕГАН
Тип На Објект:
Прекинувачи
Година:
До 2015-
Име На Модел:
8KD955101,8KD 955 101, 8KD-955-101
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Мешавина
Специјални Функции:
Actuator Светлата За Миење
Поставување на Возило:
Пред Се,Лево

Слични предлози