.

.

SW2223 Електрична Енергија Прозорец Господар Контрола Switch За Градот &Земјата Voyager

SW2223 Електрична Енергија Прозорец Господар Контрола Switch За Градот &Земјата Voyager

DEN 1338.00
DEN 1631.52
-18 %

Износ
Во продавницата.


SW2223 Електрична Енергија Прозорец Господар Контрола Switch За Градот &Земјата Voyager
Производ Детали : Состојба : 100% Сосема Нов & Висок Квалитет на завршна Површина : НОВИ Гаранција : Да Дел број : SW2223 Производителот Дел Број : SW2223 1 S2062 DS1191 SM1727 4685433 Fitment : За Градот &Земјата Војаџер Караван 1996-2000

За производот

За Возило Брендови/Модел:
Chrysler
Објектот Дијаметар:
1.8inch
Име На Модел:
SW2223
Објектот Висина:
3.5inch
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Тежина:
0.1kg
Објектот Ширина:
3.5inch
Објектот Должина:
4.2inch
Бренд Име:
YAOPEI
Материјал Тип:
Стандард
Година:
-
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Градот & Земја-Година:
До 2015
Специјални Функции:
моќ прозорецот се префрлите
Chrysler Модел:
Градот & Земјата
Потекло:
Кина
боја:
како Слика
испорака:
брза испорака
Пакет:
неутрален пакување(бела кутија) или како вашето барање
Производителот Дел Број:
SW2223
Осветленост Дел Број:
SW2223 1S2062 DS1191 SM1727, 4685433
Површина:
Висок квалитет
Тип:
Електричен Прозорец Господар Контрола Префрлате
Состојба:
Нови 100
Гаранција:
Yes

Слични предлози