.

.

Лево Светлата Чистење, Миење Млазницата Пумпа за Ауди Q7 2007-2015 4L0955101 4L0 955 101

Лево Светлата Чистење, Миење Млазницата Пумпа за Ауди Q7 2007-2015 4L0955101 4L0 955 101

DEN 724.00
DEN 762.24
-5 %

Износ
Во продавницата.


ПОВЕЌЕ ОБЈЕКТ СПЕЦИФИКИТЕ
Производителот Дел Број :
4 L0955101
Другиот Дел Број :
4 L0 955 101, 4 L0-955-101
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Дел Материјал : Пластика
Состојба За : -акции, Бренд-нови, не се Користи, Неоштетени
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
Апликации :
2007 година За Ауди Q7 3.6 L 3597 CC 219 Cu. Во. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated
2007 година За Ауди Q7 4.2 L 4163 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated
2008 година За Ауди Q7 3.6 L 3597 CC 219 Cu. Во. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated
2008 година За Ауди Q7 4.2 L 4163 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated
2008 година За Ауди Q7 3.0 L 2967 CC V6 ДИЗЕЛ Turbocharged
2009 година, За Ауди Q7 3.6 L 3597 CC 219 Cu. Во. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated
2009 година, За Ауди Q7 4.2 L 4163 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated
2009 година, За Ауди Q7 3.0 L 2967 CC V6 ДИЗЕЛ Turbocharged
2010 година За Ауди Q7 3.6 L 3597 CC 219 Cu. Во. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated
2010 година За Ауди Q7 4.2 L 4163 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated
2010 година За Ауди Q7 3.0 L 2967 CC 181 Cu. Во. V6 ДИЗЕЛ DOHC Turbocharged
2011 година За Ауди Q7 3.0 L 2995 CC V6 ГАС DOHC Supercharged
2011 година За Ауди Q7 4.1 L 4134 CC 252 Cu. Во. V8 ДИЗЕЛ DOHC Turbocharged
2012 За Ауди Q7 3.0 L 2995 CC V6 ГАС DOHC Supercharged
2012 За Ауди Q7 4.1 L 4134 CC 252 Cu. Во. V8 ДИЗЕЛ DOHC Turbocharged
2013 За Ауди Q7 3.0 L 2995 CC V6 ГАС DOHC Supercharged
2013 За Ауди Q7 4.1 L 4134 CC 252 Cu. Во. V8 ДИЗЕЛ DOHC Turbocharged
2014 година За Ауди Q7 3.0 L 2995 CC V6 ГАС DOHC Supercharged
2014 година За Ауди Q7 4.1 L 4134 CC 252 Cu. Во. V8 ДИЗЕЛ DOHC Turbocharged
2014 година За Ауди Q7 4.2 L 4163 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated
ПРОИЗВОД СПЕЦИФИКИТЕ

За производот

За Возило Брендови/Модел:
Audi
Audi Модел:
Q7
Q7-Година:
2010
Бренд Име:
РЕГАН
Тип На Објект:
Прекинувачи
Година:
2007-2015
Име На Модел:
4L0955101, 4L0 955 101, 4L0-955-101
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
0cm
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Мешавина
Специјални Функции:
Actuator Светлата За Миење
Поставување на Возила:
Пред Се,Лево

Слични предлози