.

.

YAOPEI НОВ Шеф Светла Светла Switch За AUDI A6 Avant A6 Allroad Q7 A3 4F1 941 531E 4F1941531E

YAOPEI НОВ Шеф Светла Светла Switch За AUDI A6 Avant A6 Allroad Q7 A3 4F1 941 531E 4F1941531E

DEN 811.00
DEN 911.52
-11 %

Износ
Во продавницата.


НОВИОТ Шеф Светла Светла Switch За AUDI A6 Avant A6 Allroad Q7 A3 4 F1 941 531 E 4 F1941531 E
Компатибилен За Ауди А6 C6 4 F 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 За Audi S6 C6 4 F 2006 2007 2008 2009 2010 2011 За Audi RS6 C6 4 F 2008 2009 2010 За Ауди Q7 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013
Производот Се Покаже

За производот

Име На Модел:
4F1941531E
Објектот Дијаметар:
1.8inch
Објектот Висина:
3.5inch
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Тежина:
0.1kg
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Објектот Ширина:
3.5inch
Година:
2004-2014
Објектот Должина:
4.2inch
Бренд Име:
YAOPEI
Материјал Тип:
Стандард
Audi Модел:
A6
A6-Година:
2009 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
моќ прозорецот се префрлите
Потекло:
Кина
боја:
како Слика
превозот:
2-7days
паркинг:
неутрален пакување(бела кутија) или како вашето барање
ОЕМ:
4F1 941 531E 4F1941531E
Автомобил Производител:
за Ауди
Материјал Тип:
Мешавина
Година:
2004-2014
A6-Година:
2010,2006,2009,2007,2008,2011,20
За Возило Модел:
за Ауди

Слични предлози