.

.

Бренд Нови Лево Светлата за Миење Млазницата Headlamp Подлошки Авион за Audi A4 Б8 8K 08-11 8K0955101A 8K0 955 101

Бренд Нови Лево Светлата за Миење Млазницата Headlamp Подлошки Авион за Audi A4 Б8 8K 08-11 8K0955101A 8K0 955 101

DEN 729.00
DEN 767.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


ПОВЕЌЕ ОБЈЕКТ СПЕЦИФИКИТЕ
Производителот Дел Број :
8 K0955101 A
Другиот Дел Број 1 :
8 K0 955 101, 8 K0 955 101 A, 8 K0-955-101 A
Другиот Дел Број 2 :
1004844, 00056580, 00056500
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Дел Материјал : Пластика
Состојба За : -акции, Бренд-нови, не се Користи, Неоштетени
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
Апликации :
За Audi A4 1.8 L TFSI 2007.11-2015.12
За Audi A4 1.8 L TFSI 2008.01-2015.12
За Audi A4 1.8 L TFSI 2011.11-2015.12
За Audi A4 1.8 L TFSI 2008.09-2015.12
За Audi A4 2.0 L TDI 2007.11-2015.12
За Audi A4 2.0 L TDI 2008.01-2015.12
За Audi A4 2.0 L TDI 2008.06-2015.12
За Audi A4 2.0 L TDI 2008.08-2015.12
За Audi A4 2.0 L TDI 2011.11-2015.12
За Audi A4 2.0 L TDI 2008.01-2015.12
За Audi A4 2.0 L TDI 2008.11-2015.12
За Audi A4 2.0 L TDI 2011.11-2015.12
За Audi A4 2.0 L TFSI 2008.06-2015.12
За Audi A4 2.0 L TFSI 2013.05-2015.12
За Audi A4 2.0 L TFSI 2009.11-2015.12
За Audi A4 2.0 L TFSI 2008.06-2015.12
За Audi A4 2.0 L TFSI 2013.05-2015.12
За Audi A4 2.7 L TDI 2007.11-2015.12
За Audi A4 3.0 L TDI 2011.11-2015.12
За Audi A4 3.0 L TDI 2007.11-2015.12
За Audi A4 3.0 L TDI 2008.06-2015.12
За Audi A4 3.0 L TDI 2011.11-2015.12
За Audi A4 3.0 L TFSI 2012.02-2015.12
За Audi A4 3.2 L FSI 2008.09-2015.12
За Audi A4 3.2 L FSI 2007.11-2015.12
За Audi A4 S4 2008.11-2015.12
За Audi A4 Avant 1.8 L TFSI 2007.11-2015.12
За Audi A4 Avant 1.8 L TFSI 2008.04-2015.12
За Audi A4 Avant 1.8 L TFSI 2011.11-2015.12
За Audi A4 Avant 1.8 L TFSI 2008.09-2015.12
За Audi A4 Avant 1.8 L TFSI 2011.11-2015.12
За Audi A4 Avant 2.0 L TDI 2008.04-2015.12
За Audi A4 Avant 2.0 L TDI 2008.06-2015.12
За Audi A4 Avant 2.0 L TDI 2008.08-2015.12
За Audi A4 Avant 2.0 L TDI 2011.11-2015.12
За Audi A4 Avant 2.0 L TDI 2008.04-2015.12
За Audi A4 Avant 2.0 L TDI 2008.08-2015.12
За Audi A4 Avant 2.0 L TDI 2011.11-2015.12
За Audi A4 Avant 2.0 L TFSI 2008.06-2015.12
За Audi A4 Avant 2.0 L TFSI 2013.05-2015.12
За Audi A4 Avant 2.0 L TFSI 2009.11-2015.12
За Audi A4 Avant 2.0 L TFSI 2008.06-2015.12
За Audi A4 Avant 2.7 L TDI 2008.04-2015.12
За Audi A4 Avant 2.7 L TDI 2008.06-2015.12
За Audi A4 Avant 3.0 L TDI 2011.11-2015.12
За Audi A4 Avant 3.0 L TDI 2008.04-2015.12
За Audi A4 Avant 3.0 L TDI 2008.06-2015.12
За Audi A4 Avant 3.0 L TDI 2011.11-2015.12
За Audi A4 Avant 3.0 L TFSI 2012.02-2015.12
За Audi A4 Avant 3.2 L FSI 2008.09-2015.12
За Audi A4 Avant 3.2 L FSI 2008.04-2015.12
За Audi A4 Avant RS4 2012.05-2015.12
За Audi A4 Avant S4 2008.11-2015.12

За производот

За Возило Брендови/Модел:
Audi
Audi Модел:
A4 Quattro
A4 Quattro-Година:
2008 година
Бренд Име:
РЕГАН
Тип На Објект:
Прекинувачи
Година:
2008-2012
Име На Модел:
8K0955101A
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
18.8cm
Објектот Ширина:
6.7cm
Објектот Висина:
3.4cm
Објектот Тежина:
139.4g
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
8K0 955 101, 8K0 955 101A, 8K0-955-101A
Специјални Функции:
Светлата Чистење, Миење
Поставување на Возило:
Пред Се, Лево

Слични предлози