.

.

Нови 8 Банда Брод Рокер Switch Клип Панел Патрола Носителот на Домување За ARB Carling

Нови 8 Банда Брод Рокер Switch Клип Панел Патрола Носителот на Домување За ARB Carling

DEN 241.00
DEN 259.20
-7 %

Износ
Во продавницата.


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : Црна Спецификација : Префрлете се во комбинација за монтажа рамка/ прекинувач combo кутија/ модифицирани автомобили се префрлите монтажа рамка Ова е switch за домување кои се вклопува 8 рокер прекинувачи. Snap овој панел со нашиот центар парчиња заедно за да направат е да го вклучите банка за вашите специфични потреби. Водоотпорен, безбедно и лесно да се соберат Главно се користи да се соберат на прекинувачот, како и поддршка на користењето на префрлување прекинувач НЕ е вклучена Quanity : 1 Set x 8pcs Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 1 х 8 Рокер Switch Домување На хируршка постапка НЕ е вклучена
'

За производот

Специјални Функции:
Водоотпорен, безбедно и лесно да се соберат
Име На Модел:
094D
Година:
Универзална
Објектот Ширина:
5.2cm
Објектот Должина:
21cm
Материјал Тип:
Пластични
Тип На Објект:
Прекинувачи
Бренд Име:
JINSHENGDA
Објектот Тежина:
0.1kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
2.7cm
Тип На Единица:
парче

Слични предлози