.

.

4x4 4WD За SUV Jeep 3D Метал Амблем Автомобил Налепници Electroplate Сребро Рефлексивни Мазна парична Казна Изработка D10

4x4 4WD За SUV Jeep 3D Метал Амблем Автомобил Налепници Electroplate Сребро Рефлексивни Мазна парична Казна Изработка D10

DEN 156.48

Износ
Во продавницата.


Кликнете на сликите подолу за да ги видите повеќе...

За производот

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Подесување девојка
Налепница Сместување:
Багажникот
Име На Модел:
CT
категорија:
3D
Објектот Ширина:
3.5cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
зборови
Модел:
ОЕМ
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Висина:
0.25cm
Објектот Должина:
9cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
Цинк Легура

Слични предлози