.

.

16mmx2pcs Автомобил Вратата Pin/Заклучување Налепница Вратата Метал Хром Налепници Крилја Модифицирани Декорација велика БРИТАНИЈА знаме За МИНИ Купер R50 R52 R53 R55

16mmx2pcs Автомобил Вратата Pin/Заклучување Налепница Вратата Метал Хром Налепници Крилја Модифицирани Декорација велика БРИТАНИЈА

DEN 287.52

Износ
Во продавницата.


Детали :

За производот

Тип На Објект:
Налепници
Име На Модел:
1
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Објектот Висина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Модел:
Други
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Тип:
Алуминиум Налепница
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Други
Бренд Име:
YCPERFORMANCE
категорија:
трим
Материјал Тип:
Метал
Материјал Тип:
Метал

Слични предлози