.

.

Автомобил Стајлинг За Мицубиши L200 TRITONG Водоотпорен автомобил додатоци Автомобил Целото Тело Налепница Превземање на Off-Road Возило Налепници 2PC

Автомобил Стајлинг За Мицубиши L200 TRITONG Водоотпорен автомобил додатоци Автомобил Целото Тело Налепница Превземање на Off-Road

DEN 1484.00
DEN 1631.04
-9 %

Износ
Во продавницата.


Автомобил Стајлинг За Мицубиши L200 TRITONG Водоотпорен Автомобил Целото Тело Налепница Превземање на Off-Road Возило Налепници 2 PC
Опис :
1. [Име на производ] Автомобил Налепница
2. [Применливи автомобил] За сите автомобили
3. [Боја] Црно-Бело
4. [Материјал] ПВЦ
5. [Пакет] 2pc
Функција :
Тоа може да декоративни вашиот автомобил. Ако постојат гребнатини, тоа е најдобар избор за да се покријат.
Инсталација Настава :
1. Чистење на автомобил површина, чувајте го сув
2. Се ослободи од автомобил налепница носителот и го стави на автомобил налепница на инсталација локација
3. Користете кредитна картичка scrape површината на автомобил налепница се додека не постои меур
4. Да се ослободи од трансфер филм

За производот

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
ПВЦ
Име На Модел:
32127
Бренд Име:
muchkey
Објектот Висина:
0inch
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ
автомобил налепница:
Автомобил Стил
автомобил додатоци:
за Мицубиши l200
Coche Stiker:
авто напаѓач

Слични предлози