.

.

Нови ABS Хром Автомобил Врата се Справи Опфаќа Намали Авто Додатоци За Dodge Гранд Караван Avenger Durango 2011 2012 2013 2014

Нови ABS Хром Автомобил Врата се Справи Опфаќа Намали Авто Додатоци За Dodge Гранд Караван Avenger Durango 2011 2012 2013 2014

DEN 794.00
DEN 1151.52
-31 %

Износ
Во продавницата.


Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации без контакт со нас првиот, кој ќе влијае на нашата сметка навистина лошо.
· Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе се одржи вашата цел. Цената е повисока од стандардните поштарина. По инсталацијата ве молиме не го перење на вашиот автомобил во рок од три дена.
Повратни информации
· Наша цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите!
· Дали сте задоволни со нашата служба за производот, само цениме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН фидбек со 100% исполнети пет ѕвезди за сите DSRs.
Нови ABS Хром Автомобил Врата се Справи Опфаќа Намали Авто Додатоци За Dodge Гранд Караван Avenger Durango 2011 2012 2013 2014
Производот : Нови ABS Хром Автомобил Врата се Справи Опфаќа Намали Авто Додатоци За Dodge Гранд Караван Avenger Durango 2011 2012 2013 2014
Материјал : Високо Квалитетен Тројно Хром Позлатен ABS Со Лепило Поддршка изглед
Компатибилност :
Автомобил Модел : За Dodge Гранд Караван 2011-2014 (без паметни влез копчиња)
За Dodge Avenger 2011-2014 (без паметни влез копчиња)
За Dodge Durango 2011-2014 (без паметни влез копчиња)
Пакетот Вклучува :
Сет од 8 Компјутери
Карактеристики :
100% Сосема Нов & Најдобар Квалитет
Хром Маска
3 M Авто селотејп Вклучени
Лесен Пилинг-N-Стап Инсталација
Нема сечење Или Дупчење Потребни
Забелешка : ефектот ќе биде подобро ако непцата на касетата е загреана. овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде, Нормално на shippment на светот се користи да се земе од 15 до 35 работни дена, исклучува Седна & Сонцето.
· Ние исто така може да обезбеди изразат пост со ЕМС или DHL.3%
Наплата/Ја
Услови ЗА Продажба
· Ние нудиме совршен квалитет за нашиот клиент, и сите производи се гарантира во добра состојба.1%
Наплата/Ја
Франција
Го оценувате (време пристигна)
10. Ако нема одговор во рок од 24 Часа , ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија.4%
Наплата/Ја
Австралија
Го оценувате (време пристигна)
21.7%
Наплата/Ја
Обединето кралство
Го оценувате (време пристигна)
9.
Контактирајте Со Нас
· Наша цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите!
· Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас преку испраќање порака преку Aliexpress на нашите услуги специјалисти 24 Часа на Ден, 7 Дена во Неделата.
· Ние брод со регистрирани превозот од Кина, Воздухот mail.9%
Наплата/Ја
Шпанија
Го оценувате (време пристигна)
3.0%
Наплата/Ја
Германија
Го оценувате (време пристигна)
11.

За производот

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Масло Тип Совети
Бренд Име:
funduoo
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Ременче За На Врата Со Заштитен Филм
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Материјал Тип:
ABS
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Име На Модел:
високо-забава
категорија:
cheome маска
автомобил модел 1:
За Dodge Гранд Караван 2011-2014
автомобил модел 2:
За Dodge Avenger 2011-2014
автомобил модел 3:
За Dodge Durango 2011-2014

Слични предлози