.

.

4 Големини Јапонски JDM НЕ е ДОБРО ТРКИ BYBYE ПОЛИЦИЈАТА Смешни Автомобили Налепница Авто Прозорец Опашка Decals Рефлексивни 3M H1194

4 Големини Јапонски JDM НЕ е ДОБРО ТРКИ BYBYE ПОЛИЦИЈАТА Смешни Автомобили Налепница Авто Прозорец Опашка Decals Рефлексивни

DEN 184.00
DEN 229.92
-20 %

Износ
Во продавницата.


Производи име : Креативни JDM ОСАКА НЕМА ДОБАР ТРКАЧКИ Автомобил Налепница Резервоарот Decals Рефлексивни
Големина : 4 големини за да изберете
Пакување : 1 BUC како слика шоу
Детали :
Изработен од квалитетен материјал 3 M
Водоотпорен, ниту избледи, sunblock,рефлексивни, долготрајни, убаво декорација.
Лесно да се инсталира, лесно да се отстрани без да се наштети на боја.
Идеален за во автомобил, мотоцикл, шлем, велосипед, лаптоп и сл
Повеќе стил и трговија на големо цена се достапни.
Било каков проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас.
Забелешка за сите налепници во нашата продавница :
Црна и чиста бела НЕ се рефлексивни.

За производот

Големина:
250mm, 200mm, 150mm, 120mm
Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
DXYMOO
Објектот Ширина:
0cm
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Име На Модел:
Креативни налепница
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Багажникот
Материјал Тип:
3M

Слични предлози