.

.

10PC Остри Главата Squeegee Винил Инсталирање Алатки Индустрија Алатка 15.8x8.8CM

10PC Остри Главата Squeegee Винил Инсталирање Алатки Индустрија Алатка 15.8x8.8CM

DEN 575.52

Износ
Во продавницата.


10 PC Остри Главата Squeegee Винил Инсталација Алатки Индустрија Алатка 15.8x8.8 CM
Примена : Винил инсталирање алатки, градежни алатки, индустрија алатка
Функција : Флексибилен, еко-пријателски, имаат големи залихи, може да снабдување на стока во краток период.

За производот

Бренд Име:
Ла MaxZa
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
дизајн:
Промена На Бојата
Модел:
Други
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
АВТОМОБИЛ ЗАВРШИ АЛАТКА
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
ABS
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Карбонски Влакна Заштитник
категорија:
ПВЦ
Тип На Објект:
Налепници
Производ Објект:
АВТОМОБИЛ ЗАВРШИ АЛАТКА
функција 1:
Врвен квалитет
Карактеристика 2:
Брза испорака
функција 3:
добра услуга
карактеристика 4:
бесплатен превозот со следење на број

Слични предлози