.

.

Филе Ослободување на Риба Автомобил Налепница За Камион Прозорец Браник Авто SUV Вратата Винил Decal

Филе Ослободување на Риба Автомобил Налепница За Камион Прозорец Браник Авто SUV Вратата Винил Decal

DEN 73.00
DEN 144.00
-49 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
дизајн:
Цртан филм
Име На Модел:
zhang030
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
10.5cm
Објектот Должина:
15cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Винил

Слични предлози