.

.

Забавува Кука Стрелка Налепница Decal Винил Автомобил Налепници JDM Лебдат Трка Autocross Став

Забавува Кука Стрелка Налепница Decal Винил Автомобил Налепници JDM Лебдат Трка Autocross Став

DEN 73.00
DEN 144.00
-49 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Ширина:
10cm
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Должина:
19cm
Објектот Висина:
0inch
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
zhang071
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Винил

Слични предлози