.

.

Лут Моторот Клипот JDM Винил Decal Налепница Камион Прозорец

Лут Моторот Клипот JDM Винил Decal Налепница Камион Прозорец

DEN 73.00
DEN 144.00
-49 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
zhang059
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
20cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Винил

Слични предлози