.

.

Шангај со падобран Падобран Налепница Decal Ѕид Уметност Автомобил Ute Авиони Винил Decal автомобил прозорецот

Шангај со падобран Падобран Налепница Decal Ѕид Уметност Автомобил Ute Авиони Винил Decal автомобил прозорецот

DEN 73.00
DEN 144.00
-49 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Ширина:
11.2cm
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
zhang054
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
15cm
Материјал Тип:
Винил

Слични предлози