.

.

Налепница За Кола Кул КС Војската на Битка на Автомобил Целото Тело Налепница се Покрива Гарланд ПВЦ Автомобил Стил Водоотпорен 2 парчиња По Поставување

Налепница За Кола Кул КС Војската на Битка на Автомобил Целото Тело Налепница се Покрива Гарланд ПВЦ Автомобил Стил Водоотпорен

DEN 1975.68

Износ
Во продавницата.


Налепница За Кола Кул КС Војската на Битка на Автомобил Целото Тело Налепница се Покрива Гарланд ПВЦ Автомобил Стил Водоотпорен 2 парчиња По Поставување
Опис
1. Име на производ : Автомобил Налепница
2. Применливи автомобил] : За сите автомобили
3. Боја : Црно-Бело
4. Материјал : ПВЦ
5. Пакет : 2pc
Функција :
Тоа може да декоративни вашиот автомобил. Ако постојат гребнатини, тоа е најдобар избор за да се покријат.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме чисти целната површина пред употреба.
2.По инсталацијата ве молиме не го перење на вашиот автомобил во рок од три дена.
1. Бидете Сигурни Дека Површината На Вашиот Автомобил Е Чиста.Употреба На Лента Да Се Обезбеди На Налепницата На Саканата Локација
2. Спреј Decal И Површина Со Вода
3. Користете Scraper Да Се Земе Вода И Надвор Меур
4. Се Чека За 15 Минути
5. Rippding Трансфер Филм Полека
6. Користете Нож За Да Се Намали Помеѓу И Дополнителна Налепница
Повратни информации
Би можеле да ни дадете добар фидбек и Целосна 5 ѕвезди за опис,превозот,комуникација ако не сте задоволни.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас одеднаш,ние ќе ви одговори што е можно поскоро откако ќе ја прочитате.
Ако стварта е оштетена,скршени и не можат да се користат и,ве молиме контактирајте со нас одеднаш, тогаш ние ќе рефундирање на вашите плаќање или испраќање на нови една за вас, ако ви се допаѓа.

За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
ПВЦ
Бренд Име:
MyHung
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Име На Модел:
32135
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ
Налепници:
Налепници за автомобили
автомобил налепница:
автомобил налепници и decals
Автомобил Decals:
сопствен автомобил decals
Автомобил Стил:
автомобил-стил
автомобил додатоци:
ла vignette автомобилот
Etiqueta engomada del coche:
Adesivos де carro
Stiker mobil:
Креативни Налепници За

Слични предлози