.

.

MOFE Автомобил Стил Пред 2.5 M Црвено Карбонски Влакна Предниот Браник Усна Здолништа Заштитник Тело Спојлер Valance Брадата бесплатен превозот

MOFE Автомобил Стил Пред 2.5 M Црвено Карбонски Влакна Предниот Браник Усна Здолништа Заштитник Тело Спојлер Valance Брадата

DEN 1044.00
DEN 1098.24
-5 %

Износ
Во продавницата.


2.5 M x 6.2 CM Автомобил Предниот Браник Усна Splitter Заштитник Тело Спојлер ABS Гума Браник автомобил лента
1. Материјал : висок квалитет abs гума
2. Боја : сина, црвена, црна
3. Должина : 2.5 M
4. Пакет : Браник лента
5. Fitment : се Држи на предниот браник, телото за полнење, од страна на здолниште, опашка перки итн
6. Доволно флексибилен за да се приспособат на различни видови на браник/автомобил тело.
7. Лесно да се инсталира

За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
категорија:
ПВЦ
Објектот Висина:
0.6inch
Име На Модел:
MBLS-1
Објектот Ширина:
6.2cm
Бренд Име:
MOFE
Објектот Дијаметар:
1inch
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
Налепница Сместување:
глава
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
2.5m
Материјал Тип:
Јаглерод Влакна
Вид На Налепница:
Карбонски Влакна Заштитник
Пакување:
Доаѓа Спакувана

Слични предлози