.

.

2013- За Мицубиши Outlander Внатрешни работи Напред&назад Читање Светилка ABS Покритие

2013- За Мицубиши Outlander Внатрешни работи Напред&назад Читање Светилка ABS Покритие

DEN 894.00
DEN 1103.52
-19 %

Износ
Во продавницата.


Опис Item Fitment : Одговара За Мицубиши Outlander 2013-2016 Состојба : 100% Сосема нов (не се КОРИСТИ) Материјал : ABS пластика Вклучуваат : 3 дел(s) Боја : Како слики Строги Фабрика КК тест ,со Висок Квалитет загарантирана . Лесна инсталација, 3 M лента е во задниот дел. Поврзани Производи
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3. Ако не можете да касата веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод потврдените адреса за Вашата нарачка адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради Акции Статус и време, ние изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 8. Време на испорака : Забелешка : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. За Нас Сите производи во нашата продавница може да се меша! Мало и на големо се добредојдени! Ве молиме контактирајте со нас за повеќе селекции! Било истрага, pls не двоумете се да контактирате со нас, нашиот одговор во рок од 12-24 часа максимум.

За производот

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
дизајн:
зборови
категорија:
3D
Име На Модел:
За Мицубиши Outlander 2013-2016
Вид На Налепница:
Автомобил Светла
Налепница Сместување:
Внатрешна
Модел:
Други
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
Cherk
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
ABS
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch

Слични предлози