.

.

Eunavi универзален Автомобил Радио Двојно 2 din Автомобил DVD Плеер GPS Навигација Во цртичка Автомобил PC Стерео Главата Единица видео+Бесплатна Карта+Бесплатно во Кам!

Eunavi универзален Автомобил Радио Двојно 2 din Автомобил DVD Плеер GPS Навигација Во цртичка Автомобил PC Стерео Главата Единица

DEN 6648.00
DEN 8208.00
-19 %

Износ
Во продавницата.

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние само брод да се потврди цел адреси.но, ако ние не се на мапата на вашата земја , ние ќе ви испратиме празно Картичка како подарок. Тркалата-видете камера на текст
12.
Испрати Од ЕУ Магацин, Сите пакет ќе ја Испраќате од германски Магацин за Под Земја Без ДДВ Нема Данок За Увоз во Земјите на ЕУ ( Белгија, Луксембург, Словачка чешка Унгарија Австрија, Холандија, Данска, Франција, Англија, Ирска Италија, Полска, Словенија, Шпанија, Финска, Латвија, Литванија, Шведска, Бугарија, Естонија, Грција Монако Португалија Романија ) Можете да додадете екстра над 10 долари превозот цена, Испрати пакет од ЕУ Магацин (во Германија), Погледнете во врската може да се направи исплата
ако сеуште сакате да го испратите од кина, ние ќе ви помогнат да напишете "навигација со автомобил" 45 УСД на фактурата ви помогне царинење. Моќен Електронски Анти-шок
НАШАТА УСЛУГА :
① Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас слободно време, ние ќе ви одговори во рок од 12 часа . Ние не сме одговорни за штетите кои би можеле да се појават за паркирање на автомобил, додека го инсталирате уредот.

За производот

боја:
Црна
Јадра:
Dual Core
Интерфејс:
Универзална
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,Видео CD,Mp4,WMA,DVD-R/RW,DVD-RAM меморија,Mp3,CD
Посебна Карактеристика:
Поддршка Воланот Контрола
OSD Language:
Шпански,Португалски,Арапски,Хебрејски,Италијански,Руски,Француски,Кинески (Традиционалните),Кинески (Поедноставен),Германски,Англиски
Специјални Функции:
MP3,CD Плеер,Радио Тјунер,Екран на Допир,Bluetooth,Built-in GPS,FM Радио,ТВ
Din:
Двојно Din
Големина На Дисплеј:
6.2
Од Моќ:
4*45W
ТФ/Micro SD Слотот:
2
Оперативен Систем:
Windows Ce
Резолуција:
800*480
Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
EUNAVI-110
Макс Надворешна Меморија:
32g
RAM меморија:
256Mb
Објектот Тежина:
3kg
Објектот Големина:
6.2 инчен
Напон:
12V
Бренд Име:
Eunavi
ROM:
512MB
is_customized:
Yes
Сместување:
Автомобил Конзола

Слични предлози