.

.

8 Андроид Автомобил Радио DVD GPS Навигација Централна Мултимедијални за Рено Duster Sandero Логан 3G WIFI DVR

8 Андроид Автомобил Радио DVD GPS Навигација Централна Мултимедијални за Рено Duster Sandero Логан 3G WIFI DVR

DEN 23952.00

Износ
Во продавницата.

Canavie ќе се обиде најдобро да им помогне на нашите клиенти за да се минимизира ризикот од плаќање на даноци, Ние прифати плаќања со Зачувам, Western Union, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Маестро, Самостојна Cartebleue, 4Б, Euro6000, Cartasi, Postepay, Банкарски Трансфер. - Поддршка Автомобил DVR Систем(работа со факултативниот wifi Камера за (Optioanl). Ние се грижиме за нашите ценети клиенти и разберат грижите и фрустрации може да имате. Доколку имате посебни барања за декларираната вредност, ве молиме да се објасни на нас кога ќе го поставите наредби. На важечки период за замена е од 14 дена од приемот на објектот. И ве молиме, бидете сигурни дека вашиот телефонски број и пост код се точни. Ние брод на адресата потврдена од страна на Aliexpress. Царинските давачки кои се наплаќаат од страна на земјите-увознички.6 GHZ - RAM меморија : 1. И Canavie ќе им се понуди професионална техничка поддржува. Сите предмети се сосема нови, никогаш не го користи, не-обновена и добро спакувани. И потрошувачот треба да ги плати сите трошоците за превозот. - Поддршка на датотека во датотека со копија или cut - Поддршка за видео и слика скенирање,JPG,MBP,JPEG,GIP итн и електрични-книга. Цената на aliexpress не вклучува царинскиот данок и такса ако тоа се случува. Ние ќе го поддржи еден начин (од Кина до вас) превозот цена, ако ние се потврди погрешни во еден месец. - Поддршка поддршка сензор од автоматски, Динамичен позадина ги покажува. Колку време е потребно за да се дојде? Обично ќе брод во рок од 2-5 работни дена откако вашата уплата е потврдена, и да соработува со DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX (5-7 дена), и ЕМС (13-20 дена). Ние ќе се прилагоди на вкупните трошоци за тоа.
Внимание : фотографиите погоре се користи за рекламирање само. Дали треба да се плати царинските давачки? ние не плаќаат никакви даноци и провизии.(Ве молиме, известете кој земјата треба да се инсталира) - Обилен Бесплатна Апликација, може да прочитате&edit word/Excel/Powerpoint/PDF/TXT - Live Wallpaper &DIY Позадина, Обилен Боја на Копчето Светлина за (Optioanl). Факултативна - 3 G Модем : +$30/единица - DVR камера : +$30/единица - Bluetooth OBD2 : +$10/единица, ве Молиме да не контактирате доколку ви треба со над изборни функции. Answer : ___________________________ Note : Ние ќе брод само преку EMS на клиентите од некои земји како Русија, итн што е подобро за вашето увоз. Вистинската слика на овој предмет е предмет на крајната цел вашиот confirmend. - Поддршка на IGO9,TOMTOM,Garmin, Sygic мапи. Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 3 дена.1 - ПРОЦЕСОРОТ R16 Cortex-A7 Quad-Core 1. Клиентите Задоволство е Наш Врвен Persuit! Ако сте задоволни со објектот и нашите услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди и ние ќе го прават истото за вас.

За производот

ROM:
16g
Интерфејс:
Андроид
Специјални Функции:
Bluetooth,Built-in GPS,Радио Тјунер,MP3 Плеери,Екран на Допир
Рено Модел:
Duster
Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,Mp4,JPEG,WMA
Објектот Големина:
Din
Duster-Година:
2013
Од Моќ:
4X45W
Бренд Име:
Canavie
Материјал Тип:
ABS & Метал
RAM меморија:
1G
OSD Language:
Англиски
Din:
Еден Din
Објектот Тежина:
5kg
Резолуција:
1024x600
Напон:
12V
Големина На Дисплеј:
8
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Посебна Карактеристика:
Wifi Функција
Име На Модел:
ЦИРА-Q1882
MirrorLink:
Поддржани
капацитивни екран на допир:
Поддржани
Сместување:
Автомобил Конзола
Оперативен Систем:
Андроид
Автомобил Производител:
Рено

Слични предлози