.

.

Ownice C500 2G RAM меморија Octa 8 Основни Android 6.0 Автомобил dvd gps за Kia к2 РИО 2010 - 2015 радио видео плеер Поддршка за 4G LTE Мрежа DAB+

Ownice C500 2G RAM меморија Octa 8 Основни Android 6.0 Автомобил dvd gps за Kia к2 РИО 2010 - 2015 радио видео плеер Поддршка

DEN 17971.00
DEN 23039.52
-22 %

Износ
Во продавницата.

Данок На Увоз
- Производи што се пратени од шпанија склад нема да биде побарано да платите дополнителни царински записи. Увоз Даночни Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз доход, обичај такса или царинските задоцнување.

За производот

Јадра:
Quad Core, Осум Основни
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Kia Модел:
Рио
Рио-Година:
2011
Бренд Име:
Ownice
Големина На Дисплеј:
8
Резолуција:
1024*600
OSD Language:
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,DVD-R/RW,CD,WMA,Mp3,DVD-RAM меморија,Mp4,Видео CD
Специјални Функции:
Полначот,ТЕЛЕВИЗИЈА,Мобилни телефони,MP3 Плеери,ЦД Плеер,FM Предавателот,Built-in GPS,Радио Тјунер,Bluetooth,Екран на Допир,Касета Играч
Макс Надворешна Меморија:
64g
Име На Модел:
DGS8781G
Објектот Тежина:
4.2kg
Материјал Тип:
ABS
Напон:
12V
Од Моќ:
4*45W
Оперативен Систем:
Андроид
Посебна Карактеристика:
Поддршка за 4G Мрежа
Интерфејс:
USB
RAM меморија:
2G
Din:
Двојно Din
ROM:
16G/32G
ПРОЦЕСОРОТ:
Cortex-A53, 1.3-1.6 GHz
Оперативен Систем:
Андроид 6.0
Тип На Објект:
за Kia к2 РИО 2010 - 2015
ОДГОВАРА ЗА:
За Kia к2 РИО 2010 - 2015
Сместување:
Во цртичка
OSD Language:
Многу видови јазик menu (мени) факултативниот
Големина На Дисплеј:
8 инчен
Специјални Функции:
DVD плеер/Радио тјунер/Капацитивни екран/Bluetooth/TV/Built-in GPS
Безжичен интернет:
Поддршка за 4G LTE , Вграден WIFI
Автомобил Производител:
за Kia

Слични предлози