.

.

Eunavi 6.2 инчен Во Цртичка Двојно 2 Din Автомобил DVD Плеер GPS Стерео Главата Единица Радио Navi CD MP3 USB

Eunavi 6.2 инчен Во Цртичка Двојно 2 Din Автомобил DVD Плеер GPS Стерео Главата Единица Радио Navi CD MP3 USB

DEN 7407.00
DEN 9144.00
-19 %

Износ
Во продавницата.

Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. За секој различно автомобил модел, таму е различна, МОЖЕ да-Автобус ( Изградена во или посебна единица), кој доаѓа со единица за да одговара на единица на возилото засилувач и волан контрола. Купувачот има обврска да ги проверите парцела внимателно пред потпишување на пратката. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Откако пратката е потпишан, продавачот се мисли купувачот доби производ во добро состојба.
На продавачот може да изберете и други превозот метод. Па тоа е подобро што професионална личност инсталира единица на автомобили.
Внимание : ве Молиме проверете димензија на оваа единица пред купување,и ние само се обезбеди универзален ISO кабел
Спецификации :
Општо :
ISO 2 DIN големина
Оперативен СИСТЕМ : Трепне 6. (Ако на купувачот се најде пакетот е празен, ве молиме да одбие да го потпише и контактирајте со нас. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Опис :
6. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Можеме да се инсталира на DVD Единици нашите себе ?
Ќе се смета дека инсталацијата да биде направено од страна на стручно лице. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Така купувачот треба да проверите packge пред тие знак и ги собереш на packgage.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно
Испорака
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Купувачот може да избере превозот метод, но продавачот мора конечниот одлучи за превозот метод.
Враќање/ Поврат
1.
Дали е можно да слушате музика или радио, додека употреба на навигациски ?!
Да, тоа е можно да слушате радио или музика при користење на систем за навигација.(само прозорецот автомобил dvd имаат sd-картичка )
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Како да се ажурира GPS Мапата?
Прво на сите ќе треба да ја преземете мапата ажурирање од нашиот веб сајт или било каде на друго место за да ТРЕПНЕ.

За производот

боја:
Црна
Јадра:
Dual Core
Посебна Карактеристика:
Поддршка Воланот Контрола,Поддршка за 3G Мрежа
OSD Language:
Кинески (Поедноставен),Шпански,Руски,Еврејски,Италијански,Кинески (Традиционалните),Арапски,Француски,Германски,Англиски,Португалски
Дигитални Медиуми Формат:
Mp3,JPEG,DVD-RAM меморија,Mp4,DVD-R/RW,CD,dvd,WMA
Din:
Двојно Din
Специјални Функции:
Bluetooth,Екран на Допир,TV,MP3,CD Плеер,FM Предавателот,Built-in GPS,Радио Тјунер
Име На Модел:
EUNAVI-DK6536
Материјал Тип:
ABS
Резолуција:
800*480
Напон:
12V
Оперативен Систем:
Windows Ce
RAM меморија:
256Mb
Бренд Име:
Eunavi
Од Моќ:
4*45W
Макс Надворешна Меморија:
32g
Големина На Дисплеј:
6.2
Интерфејс:
Универзална
Објектот Големина:
6.2 инчен
ТФ/Micro SD Слотот:
2
Објектот Тежина:
3kg
ROM:
512MB
is_customized:
Yes
Сместување:
Автомобил Конзола

Слични предлози