.

.

Андроид 6.0 10.1 инчен Екран Автомобил GPS Навигациски Систем Авто Радио Автомобил Стерео Media Аудио за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Поло 2015

Андроид 6.0 10.1 инчен Екран Автомобил GPS Навигациски Систем Авто Радио Автомобил Стерео Media Аудио за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН

DEN 17184.00

Износ
Во продавницата.

Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.1-инчен Екран)
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.1 инчен Екран Автомобил GPS Навигациски Систем Авто Радио Автомобил Стерео Media Аудио за Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Поло 2015. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Применливи Автомобил и Година
За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Поло 2015
(10.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите
Андроид 6. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

За производот

OSD Language:
Посебна Карактеристика:
Поддршка Воланот Контрола,Wifi Функција,вградениот Звучник/Микрофон,Поддршка за 3G Мрежа,Поддршка Може да-Автобус
Од Моќ:
4X45W
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,DVD-R/RW,CD,WMA,Mp3,DVD-RAM меморија,Mp4,Видео CD
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Специјални Функции:
Полначот,ТЕЛЕВИЗИЈА,Мобилни телефони,MP3 Плеери,ЦД Плеер,FM Предавателот,Built-in GPS,Радио Тјунер,Bluetooth,Екран на Допир
Din:
Двојно Din
Материјал Тип:
Пластични & Метал
Бренд Име:
Astrowind
Име На Модел:
КТ-1019
RAM меморија:
1G
Големина На Дисплеј:
10.1
Објектот Големина:
42X26X35CM
Објектот Тежина:
5kg
Макс Надворешна Меморија:
64g
Оперативен Систем:
Андроид
ROM:
16g
Резолуција:
1024x600
Напон:
12V
ТФ/Micro SD Слотот:
1
Интерфејс:
AV in/out, USB
AirPlay:
Поддршка
AV Во/Од:
Поддршка
Оперативен Систем:
андроид 6.0 систем
Сместување:
Во Цртичка

Слични предлози