.

.

НОВ Автомобил, Радио MP3 Аудио Плеер 5V Полнач//FM /USB/SD/ПОМОШЕН/ Автомобил Електроника Во Цртичка 1 DIN Автомобил Стерео EQ Функција

НОВ Автомобил, Радио MP3 Аудио Плеер 5V Полнач//FM /USB/SD/ПОМОШЕН/ Автомобил Електроника Во Цртичка 1 DIN Автомобил Стерео EQ

DEN 1015.20

Износ
Во продавницата.


'

За производот

Бренд Име:
PolarLander
Специјални Функции:
200005079,271
Големина На Дисплеј:
2.5
Резолуција:
256*186
OSD Language:
Англиски
Инсталирајте Големина:
1 Din
боја:
Црна
Име На Модел:
1235
Материјал Тип:
Метал
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Големина:
182*52 MM
Напон:
12V
Од Моќ:
4*50w
Радио Одговор Пропусен Опсег:
87.5 MHz -108

Слични предлози