.

.

15.6 инчен TFT LCD Покривот Следење

15.6 инчен TFT LCD Покривот Следење

DEN 4834.00
DEN 5088.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


Тип
TFT LCD ПОКРИВОТ СЛЕДЕЊЕ
Големина На Дисплеј
15.6"
Бои
Црна, Сива, Беж (опција стандардна боја е црна )
Екранот формат
16 : 9 (Wide Screen)
Моќност
15 W
Напојување
12 V DC
Видео
Dual влезови
Систем
PAL/NTSC(Автоматско префрлување помеѓу два системи)
Резолуција
1366*768
Сооднос На Контрастот
500 : 1
Син екран
Видео сигнал исчезнува со автоматски изглед на blue screen
Карактеристики
FM (изборен +)
VGA (изборен +)
HDMI Влез (изборен +)
Висока Дефиниција Ефект (изборен +)
Вградени Звучници (изборен +)
SD-картичка преку USB порта (изборен +) 64 G MP5
32 V да 12 V Напон Конвертор (изборен +)
Овој производ има аудио инфрацрвен (IR) емисија карактеристики.
Бруто Тежина
5kg/еез 12*46*46cm
Цена

Компатибилен : MP3/MP4/WMA/WAV/MPEG2/MPEG4/MKV/H. 264/AVS/VC1/RM/RMVB/AVI/VP6/VP8 итн сите формати

За производот

Бренд Име:
LeeSpring
Големина На Дисплеј:
15.6
Сместување:
Покривот
Резолуција:
1336x768
Име На Модел:
156M
Материјал Тип:
ABS+PCB
Објектот Големина:
46*46*12
Објектот Тежина:
5g
Тип На Објект:
Автомобил Монитори

Слични предлози