.

.

17 инчен TFT LCD Покривот Следење

17 инчен TFT LCD Покривот Следење

DEN 5664.00

Износ
Во продавницата.

modname=ckeditor
Тип
TFT LCD ПОКРИВОТ СЛЕДЕЊЕ
Големина На Дисплеј
17"
Бои
Црна, Сива, Беж (опција стандардна боја е црна )
Екранот формат
16 : 9 (Wide Screen)
Моќност
15 W
Напојување
12 V DC
Видео
Dual влезови
Систем
PAL/NTSC(Автоматско префрлување помеѓу два системи)
Резолуција
1440*900
Сооднос На Контрастот
300 : 1
Син екран
Видео сигнал исчезнува со автоматски изглед на blue screen
Карактеристики
FM (изборен +)
VGA (изборен +)
HDMI Влез (изборен +)
Висока Дефиниција Ефект (изборен +)
Вградени Звучници (изборен +)
SD-картичка преку USB порта (изборен +) 64 G MP5
32 V да 12 V Напон Конвертор (изборен +)
Овој производ има аудио инфрацрвен (IR) емисија карактеристики.
Бруто Тежина
6kg/еез 13*46*46cm
Цена

Компатибилен : MP3/MP4/WMA/WAV/MPEG2/MPEG4/MKV/H. 264/AVS/VC1/RM/RMVB/AVI/VP6/VP8 итн сите формати

За производот

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Бренд Име:
LeeSpring
Резолуција:
1440X900
Материјал Тип:
ABS+PCB
Сместување:
Покривот
Големина На Дисплеј:
17
Објектот Тежина:
6000g
Име На Модел:
1768M
Објектот Големина:
13*46*46

Слични предлози