.

.

9 инчен TFT LCD Покривот Следење

9 инчен TFT LCD Покривот Следење

DEN 2234.00
DEN 2352.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


Тип
TFT LCD ПОКРИВОТ СЛЕДЕЊЕ
Големина На Дисплеј
9"
Бои
Црна, Сива, Беж (опција стандардна боја е црна )
Екранот формат
16 : 9 (Wide Screen)
Моќност
6 W
Напојување
12 V DC
Видео
Dual влезови
Систем
PAL/NTSC(Автоматско префрлување помеѓу два системи)
Резолуција
1024*600
Сооднос На Контрастот
260 : 1
Син екран
Видео сигнал исчезнува со автоматски изглед на blue screen
Карактеристики
Овој производ има аудио инфрацрвен (IR) емисија карактеристики.
Бруто Тежина
3kg/еез 39*39*10см
Цена

Компатибилен : MP3/MP4/WMA/WAV/MPEG2/MPEG4/MKV/H. 264/AVS/VC1/RM/RMVB/AVI/VP6/VP8 итн сите формати

За производот

Бренд Име:
LeeSpring
Големина На Дисплеј:
9
Сместување:
Покривот
Резолуција:
1024*600
Име На Модел:
911M
Материјал Тип:
ABS+PCB
Објектот Големина:
39*39*10
Објектот Тежина:
3g
Тип На Објект:
Автомобил Монитори

Слични предлози