.

.

5PCS/многу За Mazda М3 М5 M6 Модифицирани Замена Флип Виткање Далечинскиот Клуч Школка 2 Копчето Фоб Копче Случај

5PCS/многу За Mazda М3 М5 M6 Модифицирани Замена Флип Виткање Далечинскиот Клуч Школка 2 Копчето Фоб Копче Случај

DEN 1421.00
DEN 1579.20
-10 %

Износ
Во продавницата.


5 PCS/многу За Mazda М3 М5 M6 Модифицирани Замена Флип Виткање Далечинскиот Клуч Школка 2 Копчето Фоб Копче Случај
Ако ви треба или заинтересирани да се направи трговија на големо бизнис,добредојдени да разговарате со мене!
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-Пристигнување 60days
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

За производот

Прилагодување:
Yes
Материјал Тип:
Пластични и бакар-никел легиран
Осветленост Дел Број:
A2016042710
Производителот Дел Број:
2 Копче Модифицирани Флип далечинскиот клуч школка за mazda
Другиот Дел Број:
A2016042710
R/C Функција:
Со
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Јапонија
Бренд Име:
Tuyuet
клучни зборови:
mazda М5 Далечинскиот клуч школка
Примена:
2 Копче Модифицирани Флип Далечинскиот Клуч Покритие За Mazda M6
имот:
2 Копче Модифицирани Флип Далечинскиот Клуч Случај За Mazda М3

Слични предлози