.

.

Врвен Квалитет на Празно ID13 Стакло Transponder Чип За ХОНДА Автомобил копчиња 10pcs/Многу

Врвен Квалитет на Празно ID13 Стакло Transponder Чип За ХОНДА Автомобил копчиња 10pcs/Многу

DEN 860.00
DEN 955.20
-10 %

Износ
Во продавницата.


Врвен Квалитет на Празно ID13 Стакло Transponder Чип За ХОНДА Автомобил копчиња 10pcs/Многу
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-Пристигнување 60days
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

За производот

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Прилагодување:
Yes
Другиот Дел Број:
A2016042402
Материјал Тип:
Меѓународен стандарден материјал
Бренд Име:
Tuyuet
R/C Функција:
без
Осветленост Дел Број:
A2016042402
Производителот Дел Број:
ID13 стакло чип За автомобил копче
боја:
како Слика
Олово Време:

Слични предлози