.

.

3 Копчиња Замена Флип Далечинскиот Клуч школка Случај За Рено Clio Megane Kangoo Модус Фоб копче Празно 5PCS/многу

3 Копчиња Замена Флип Далечинскиот Клуч школка Случај За Рено Clio Megane Kangoo Модус Фоб копче Празно 5PCS/многу

DEN 1633.00
DEN 1814.40
-10 %

Износ
Во продавницата.


3 Копчиња Замена Флип Далечинскиот Клуч школка Случај За "Рено" Clio Megane Kangoo Модус Фоб копче Празно 5 PCS/многу
Ако ви треба или заинтересирани да се направи трговија на големо бизнис,добредојдени да разговарате со мене!
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-Пристигнување 60days
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

За производот

Прилагодување:
Yes
Другиот Дел Број:
A2016042403
Материјал Тип:
Пластични и бакар
Осветленост Дел Број:
A2016042403
Бренд Име:
Tuyuet
R/C Функција:
Со
Производителот Дел Број:
3 копчиња Флип Далечинскиот Клуч Школка За Рено
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Италија
клучни зборови:
Флип Далечинскиот Клуч Покритие За Рено
Примена:
3 Копчиња Флип Далечинскиот Клуч Случај За Рено Clio Megane
Тип На Објект:
Алармни Системи & Безбедност
имот:
3 Копчето Флип Далечинскиот Клуч Празно За Рено Modus

Слични предлози