.

.

3 Копчиња Модифицирани Флип Далечинскиот Клуч Школка Случај За Hyundai Genesis Coupe Фоб Копче Маска

3 Копчиња Модифицирани Флип Далечинскиот Клуч Школка Случај За Hyundai Genesis Coupe Фоб Копче Маска

DEN 557.00
DEN 619.20
-10 %

Износ
Во продавницата.


3 Копчиња Модифицирани Флип Далечинскиот Клуч Школка Случај За Hyundai Genesis Coupe Фоб Копче Маска
БЕЗ внатрешни работи (remote / електроника / transponder чипови / батерија) единица внатре.
Ако сте заинтересирани да се направи трговија на големо бизнис,добредојдени да разговарате со мене!
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-Пристигнување 60days
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

За производот

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Прилагодување:
Yes
Другиот Дел Број:
A20160427512
Материјал Тип:
Пластични и бакар-никел легиран
Производителот Дел Број:
3 Копчиња модифицирани флип виткање далечинскиот клуч школка за Hyundai
Осветленост Дел Број:
A2016042752
Бренд Име:
Tuyuet
R/C Функција:
Со
клучни зборови:
3 копче За Hyundai Coupe
Примена:
далечинскиот Клуч Празно За Hyundai
имот:
3 Копчето Модифицирани Далечинскиот Клуч Покритие За Hyundai Genesis

Слични предлози