.

.

TYUI 30pieces/многу Силикони автомобил Копче Покрие Случај за BMW X3 Х5 Z3 Z4 3 5 7 СЕРИЈА E38 E39 E46 E83 Далечински Школка Автомобил Стил

TYUI 30pieces/многу Силикони автомобил Копче Покрие Случај за BMW X3 Х5 Z3 Z4 3 5 7 СЕРИЈА E38 E39 E46 E83 Далечински Школка

DEN 1915.20

Износ
Во продавницата.


Име : Автомобил Копче Силикон Pretector Торба За BMW
Материјал : 100% заштита на Животната средина Силикон
Карактеристики :
- Лесно се Вклопуваат, овие Маски се Прецизност се сечат за да одговараат на вашите Клучни Фоб Совршено.
- Експрес вашата личност со Сопствена Боја Маска.
- Го штити вашиот клуч од гребнатини, одржување на вашиот клуч во потрага на нови
- Лесно чистење, само измијте ги покрие со вода
- Помага во заштитата на вашиот Клуч од дожд вода
- Нема нарушување, Не исчезнат и Нема проблем под екстремни температури
N ote : Откако ќе се направи ред, u треба да ни остави порака она што боја ви треба.
Тоа е Одговара за ова копче :
Детали за производот покажа :

За производот

Земја/Регион на Автомобил Производство:
cn, gua
Осветленост Дел Број:
автомобил копче маска
Прилагодување:
Yes
Другиот Дел Број:
автомобил далечинскиот клуч
Материјал Тип:
силикон
Производителот Дел Број:
автомобил копче заштитник торба
R/C Функција:
без
Бренд Име:
TYUI

Слични предлози