.

.

TYUI 20pieces/лот 3 Копчето Smart Далечински Силикон Копче Случај Торба За BMW 1 3 5 7 Серија X1 X3

TYUI 20pieces/лот 3 Копчето Smart Далечински Силикон Копче Случај Торба За BMW 1 3 5 7 Серија X1 X3

DEN 1560.00

Износ
Во продавницата.


Карактеристики :
- Лесно се Вклопуваат, овие Маски се Прецизност се сечат за да одговараат на вашите Клучни Фоб Совршено.
- Експрес вашата личност со Сопствена Боја Маска.
- Го штити вашиот клуч од гребнатини, одржување на вашиот клуч во потрага на нови
- Лесно чистење, само измијте ги покрие со вода
- Помага во заштитата на вашиот Клуч од дожд вода
- Нема нарушување, Не исчезнат и Нема проблем под екстремни температури
Големина на : 79*21*44.5 мм ( 3 копчиња)
Answer : ___________________________ Note : 1. (ВАЖНО) Не Инструкции се Вклучени. Професионалната Инсталација Е Препорачливо! 2. Ве молиме проверете ја големината на мерење на табелата внимателно пред да се изврши плаќање. 3. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см) 4. Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање. Откако ќе се направи ред, u треба да ни остави порака она што боја ви треба.
Детали за производот покажа :

За производот

Земја/Регион на Автомобил Производство:
cn, gua
Осветленост Дел Број:
автомобил копче маска
Прилагодување:
Yes
Другиот Дел Број:
автомобил далечинскиот клуч
Материјал Тип:
силикон
Производителот Дел Број:
автомобил копче заштитник торба
R/C Функција:
без
Бренд Име:
TYUI

Слични предлози