.

.

Висок Квалитет на Големо 16pin да 12pin OBD Интерфејс За Мицубиши Автомобил Скенер Кабел Дијагностички Скенер Кабел Бесплатен Превозот

Висок Квалитет на Големо 16pin да 12pin OBD Интерфејс За Мицубиши Автомобил Скенер Кабел Дијагностички Скенер Кабел Бесплатен

DEN 470.40

Износ
Во продавницата.


OBD2 Кабел 16 P ЖЕНСКИ за МИЦУБИШИ 12 P OBD2 Адаптер
OBD 16pin ЖЕНСКИ МИЦУБИШИ 12pin со најниска цена добри функции
OBD 16pin ЖЕНСКИ МИЦУБИШИ 12pin
Ние ќе бидеме одговорни за било кој квалитет на проблемот ние ги предизвика, да обезбеди прво-класичен техничка поддршка и услуга по продажбата !!!
Пакетот Вклучува :
1 x OBD 16pin ЖЕНСКИ МИЦУБИШИ 12pin
Тежина : 0.150 kg
20cm x 20cm x 11cm

За производот

Електронски:
No
Објектот Должина:
20cm
Име На Модел:
SZJWHX-MITSU12PR16
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Ширина:
20cm
Хардвер Верзија:
/
Верзија На Софтвер:
/
Напон:
12V
Објектот Висина:
11cm
моќност:
/
Објектот Тежина:
0.15kg
Специјални Функции:
/
Автомобил Производител:
Mitsubish

Слични предлози