.

.

Безжични Електронски Motorised Прозорец Настроената Winder (приемник+далечински управувач се вклучени)

Безжични Електронски Motorised Прозорец Настроената Winder (приемник+далечински управувач се вклучени)

DEN 4656.00

Износ
Во продавницата.

Безжични Електронски Motorised Прозорец Настроената Winder Еден комплетен сет прозорец настроената вклучуваат додаток : прозорец настроената домување, синџир, мотор, заградата, навртки, приемник,далечински управувач,детали вклучени во следнава слика.
Како Да Се Избере Најсоодветен Безжични Електронски Motorised Прозорец Настроената Winder 1. Нашите електричен прозорец отворање механизми е погодна за под прозорецот видови.
2. Ве молиме погледнете го следново техничка спецификација за да се избере соодветен електричен прозорец отворање механизми
Безжични Електронски Motorised Прозорец Настроената Winder Карактеристики
Безжични Електронски Motorised Прозорец Настроената Winder Опционални Додатоци Функција Воведување На Факултативна Додаток
Проекти Од Клиент Инсталација Совети
1. Производи не смее да биде инсталирана надвор, каде што ќе се навлажни, во дождот.
2. Постојат две верзии за избор, 24 V DC и 110 V/220 V AC, Но како и обично, 24 V DC е побезбеден од AC верзија како голем напон ќе наштети на луѓето. Примачот може да се конвертира 24 V DC претворат во излезниот напон 110 V/220 V

За производот

Тип:
Автоматска Врата Оператори
Бренд Име:
olord
Број На Модел На:
CSD 400
Земја на потекло:
Кина
боја:
Сребро.
Патување растојание:
400mm
Притисни и се повлече сила:
500N
Max товарот :
50kg
Оперативен Моќ:
24 V DC
Степен на заштита:
42 IP
Напон:
110V/220V
Големина:
667(L)X52(W)X40(H)(mm)

Слични предлози