.

.

100x ОЕМ Најлон за Chrysler Fascia Fastener Retainer Задржување Клип 6501067

100x ОЕМ Најлон за Chrysler Fascia Fastener Retainer Задржување Клип 6501067

DEN 719.52

Износ
Во продавницата.

Дел Бр. за Chrysler : 6501067 Спецификација Материјал = Најлон (PA6.6 )
Боја = Црна
УЛ Запаливост = V2 (UL94) Барањето за Chrysler / Универзална

За производот

Бренд Име:
GZCHX2010
Име На Модел:
6501067
Објектот Тежина:
0.06kg
Тип На Објект:
Fastener & Клип

Слични предлози