.

.

20x ОЕМ за Форд за Живата Најлон Калапи Клип Експедицијата Explorer Mountaineer 19x12mm 2001-На

20x ОЕМ за Форд за Живата Најлон Калапи Клип Експедицијата Explorer Mountaineer 19x12mm 2001-На

DEN 287.52

Износ
Во продавницата.


Големина на Глава Дијаметар : 3/4"(19.05 mm)
Матични Должина : 15/32"(11.91 mm)
Се вклопува Во 5/16"(7.94 mm) Дупка Спецификација Материјали : Најлон
Боја : Бела Апликација за Ford Експедиција, Истражувач & Mountaineer 2001 - На

За производот

Бренд Име:
GZCHX2010
Објектот Тежина:
0.06kg
Тип На Објект:
Fastener & Клип

Слични предлози