.

.

100x ОЕМ Најлон за Тојота / за Lexus Рокер Калапи Push-Тип Retainer Клип Занитвам Универзална 75867-02010 7586702010

100x ОЕМ Најлон за Тојота / за Lexus Рокер Калапи Push-Тип Retainer Клип Занитвам Универзална 75867-02010 7586702010

DEN 863.52

Износ
Во продавницата.


Дел Нема за Тојота 75867-02010 Спецификација Материјал = PA6.6
Боја = Црна
УЛ Запаливост = V2 (UL94) Барањето за Тојота / за Lexus Рокер Калапи Retainer / Универзална

За производот

Бренд Име:
GZCHX2010
Име На Модел:
75867-02010
Објектот Тежина:
0.06kg
Тип На Објект:
Fastener & Клип

Слични предлози