.

.

shhworldsea автомобилската fastners за #8 завртка големина за nissan 96706-B0700 за mazda 9991-00-412

shhworldsea автомобилската fastners за 8 завртка големина за nissan 96706-B0700 за mazda 9991-00-412

DEN 353.00
DEN 396.96
-11 %

Износ
Во продавницата.

Карактеристики : Најлон # 8 Scres големина #8 Завртка големина Должина:9.2 mm Ширина:9.2 милиметри Должина:6.6 мм за Вклопува во дупка : 7×7mm за Nissan го замени 96706-B0700 за Mazda го замени 9991-00-412 за Mazda & Nissan
пакување :
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина
Опис На Производот 1.MQO : 100pcs 2.ОЕМ Понудени 3.Брза испорака и висок квалитет 4.ние имаме повеќе од 2000kinds различни модел
Работилницата за изработка на делови
друг производ можеби ќе бидат заинтересирани во

За производот

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Должина:
0.92cm
Име На Модел:
6691
Објектот Ширина:
0.92cm
Бренд Име:
shhworldsea
Објектот Тежина:
0.002kg
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
дупка:
не се намести на својата 7 7mm дупка
матични должина:
6.6 mm

Слични предлози